Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

NEJLEPŠÍ VIDEA: Politici, zvířátka a jiné lapálie

Paroubek a rybičky
Zdroj: oficiální zdroj
Jiří Paroubek si prohlíží rybičky v akváriu

Americký prezident Barack Obama byl vyrušen při projevu o finanční reformě dvěma hraboši. Podívejte se na další videa trapasů politiků.

HRABOŠI SI ZÍSKALI OBROVSKOU POPULARITU V PŘÍTOMNOSTI AMERICKÉHO PREZIDENTA. ZASTÍNILI OBAMŮV POJEV O NEJROZSÁHLEJŠÍ REFORMĚ FINAČNÍHO SEKTORU.
 


 

ZVÍŘATA A VŠELIJAKÁ HAVĚŤ NACHÁZÍ K BARACKOVI OBAMOVI CESTU BĚHEM PŘÍMÝCH PŘENOSŮ ČASTO. VĚHEM ROZHOVORU PRO TELEVIZNÍ STANICI CNBC ZABIL PŘESNOU RANOU MOUCHU. NICE!
 


 

PODÍVEJTE SE, JAK GEORGE BUSH UPUSTIL SVÉHO PSA JMÉNEM BARNEY. I REAKCE PREZIDENTOVA PSÍKA STOJÍ ZA POZORNOST.
 


 

V ROCE 1998 TO VYPADALO, ŽE SE DOSTANE DO ČESKÉHOPARLAMENTU SENIORSKÁ STRANA DŮCHODCŮ ZA ŽIVOTNÍ JISTOTY. JEJÍ PŘEDSEDA SE VSADIL S REPORTÉRKOU TELEVIZE NOVA KATEŘINOU HROCHOVOU, ŽE POKUD SE JEHO STRANA NEDOSTANE DO PARLAMENTU, SNÍ CHROUSTA. DŮCHODCI DO SNĚMOVNÍCH LAVIC NEZASEDLI. A PAN KREMLIČKA DODRŽEL SLOVO.
 


 

VLADIMÍR PUTIN SI PEČLIVĚ BUDUJE POVĚST NEOHROŽENÉHO DOBRODRUHA, KTERÝ DOKÁŽE NA CO SI VZPOMENE. PODÍVEJTE SE JAK USPAL TYGRA SIBIŘSKÉHO:
 


 

KDO JSEM PŘINESL TY KACHNY? PTAL SE NA SETKÁNÍ SE STUDENTY BARACK OBAMA. PODÍVEJTE SE NA VIDEO.
 


 

 

"VÍM, ŽE LIDÉ A RYBY SPOLU MOHOU ŽÍT V MÍRU" TOUTO VĚTOU SE PROSLAVIL JEŠTĚ NEDÁVNO NEJMOCNĚJŠÍ MUŽ PLANETY GEORGE BUSH. SVÝMI PŘEBREBTY ZALOŽIL NOVOU KATEGORII MLUVY BUSHISMUS. POSUĎTE SAMI.

 


 

 

 

TN.cz