co se stalo?

ZÁHADNÁ SMRT: Největší idol mladých Američanů se zřejmě ufetoval k smrti

Cory Monteith
Zdroj: isifa.com
Cory Monteith

Kanadský herec Cory Monteith se proslavil rolí studenta Finna v hudebním televizním seriálu Glee. Teď ho nalezli mrtvého v hotelu ve Vancouveru. Zřejmě se předávkoval drogami, s kterými měl problémy od dětství.

Kanadské úřady uvedly, že příčina smrti není zatím známá, nic však prý nenaznačuje tomu, že by se Monteith stal obětí násilného činu.


V dubnu letošního roku Monteith dobrovolně nastoupil na léčení kvůli užívání návykových látek, připomněla agentura AP. Nebyla to přitom jeho premiérová odvykací léčba; tu první absolvoval kvůli problémům s drogami a alkoholem už ve svých 19 letech.


Tělo mladé herecké seriálové hvězdy bylo nalezeno v hotelovém pokoji herce v 21. patře hotelu Fairmont Pacific Rim v centru Vancouveru. Hotelový personál mrtvého našel poté, co se herec nepřišel ve stanoveném čase odhlásit z pobytu.


Muzikál Glee, který od roku 2009 vysílá americká televizní stanice Fox, se stal fenoménem popkultury. Mladé hvězdy vynesl ke slávě a použité písně i jejich coververze vystřelil na špičky hitparád. Pohledný Monteith v seriálu ztvárnil roli hlavního zpěváka školního sboru a fotbalisty střední školy McKinley.

 

ČTĚTE TAKÉ

Nejabsurdnější daně světa: Například z drog!
Co s tebou dělají drogy – hned a s odstupem!
ZPOVĚĎ ČTENÁŘEK: Moje první zkušenost s drogou 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

tn.cz / anš