Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

sériový pedofil

Pedofil Jackson zaplatil 700 milionů, aby 17 chlapců nemluvilo o orgiích na jeho ranči

Michael Jackson
Zdroj: oficiální zdroj
Michael Jackson

Podle tajných dokumentů FBI Michael Jackson zaplatil 694 milionů korun více než dvěma tuctům chlapcům, které více než 15 let zneužíval na svém ranči.

Král popu se brání, že s dětmi pouze trávil čas. Z dokumentů FBI ale vyplývá něco jiného. Od roku 1989 na svém ranči zneužíval desítky dětí. Soubory ho obviňují, že byl pedofil, díval se zde na porno a osahával při tom děti, informoval sever Sunday People.


Zpěvákovi právníci tvrdili, že platil pouze rodině Jordana Chandlera (13), kterého pravidelně zneužíval v roce 1993. Jak ale teď detektivové zjistili, chlapec nebyl zdaleka jedinou obětí. Seznam FBI jmenuje přímo 17 chlapců, se kterými měl intimní vztah. Když se provalil vztah s Jordanem, média začala zaplavovat nová obvinění.


Jackson se snažil svojí úchylku utajit a neváhal investovat nemalé peníze. Najal si soukromého detektiva Anthony Pellicana, který měl za úkol zametat stopy. Za vydírání a odposlechy skončil ve vězení. Zpěvák platil i rodinám obětí, aby mlčeli. Stálo ho to téměř 700 milionů korun. Téměř 40 milionů dostala například i jeho služka, která obvinila svého šéfa, že obtěžuje jejího syna.
 

Přestože je zpěvák už několik let po smrti na diskotékách a v médiích žije stále. Skandální obvinění přišlo poté, co se jeho dcera Paris pokusila o sebevraždu a stále probíhá soud ohledně jeho smrti na předávkování.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Pět důvodů, proč jde muž s prostitutkou

Vědecky potvrzeno: Ženám na velikosti penisu záleží
 

tn.cz / anš