Nová stopa

Afričan tvrdí, že našel hrob malé Maddie. Zmizela už před 5 lety

Jihoafričan Stephen Birch údajně našel hrob britské dívky Madeleine McCannové, která se před více než pěti lety ztratila jejím rodičům na dovolené v Portugalsku. Britští detektivové to prověřují.

Birch uvedl, že utratil 40 000 liber (1,3 milionu korun) za radarový skener, kterým prý místo, kde je malá Madeleine pohřbená, našel. Snímky poslal britským detektivům, kteří to prověřují.
 

Madeleine McCannová byla před pěti lety s rodiči na dovolené v Portugalsku. Z apartmánu v letovisku Praia de Luz v oblasti Algarve na jihu Portugalska zmizela 3. května 2007 jen několik dní před čtvrtými narozeninami. Jihoafričan tvrdí, že hrob leží nedaleko tohoto apartmánu.

 

Podívejte se na poslední reportáž TV Nova o pátrání po unesené Maddie McCannové:

 


 

Birch připouští, že je případem posedlý. "Vše, co chci, je vyřešit tu záhadu a pomoct rodině Madeleine to uzavřít. Jsem přesvědčený, že leží tam, kde říkám," dodává. Na snímcích ze scanneru je podle něj jáma a zřejmě lidské kosti.
 

[IMAGEBOX_979908]Nezvěstná Maddie (9) se možná rodičům vrátí. Viděla ji svědkyně ve Španělsku

[IMAGEBOX_979908]


Kate a Gerry McCannovi, rodiče Madeleine, věří, že jejich dcera je stále naživu, a doufají, že Portugalci pátrání znovu obnoví. Objevily se totiž informace, že Madeleine mohla být unesena.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

hmr tn.cz / Mediafax