K hromadnému znásilnění se přidali i dva kolemjdoucí

Hrůzný případ sexuálního násilí se odehrál v Indii. Skupina 16 mužů tam znásilnila dvě dívky. Otřesné je, že k agresorům se připojili i kolemjdoucí, které přivolaly dívky křikem o pomoc.

Celý incident se odehrál v indické Betmě nedaleko města Indore ve střední Indii. Jednu z dívek zavolal na schůzku na odlehlém místě v lese mladík Vishal Bharat, do kterého byla zamilovaná. Když se svou sestřenicí dorazila na místo setkání, čekalo je nemilé překvapení. Na místě byl Vishal s dalšími asi 14 muži, kteří obě dívky postupně znásilnili. Informoval portál hindustantimes.com.

 

Hrůzná je na případu skutečnost, že dívkám se křikem podařilo zavolat dva kolemjdoucí. Ti se však místo přivolání policie k násilníkům připojili a dívky znásilnili také.

 

Než skupina agresorů dívky propustila, neopomněla jim zahrozit smrtí v případě, že prozradí, co se stalo. Celé znásilnění si také muži nahráli na telefon, což dívkám také připomněli a k výhružkám přidali trochu nelogicky i možnost zveřejnění videa na internetu. Dívky se však výhružek nezalekly a znásilnění nahlásily.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Vymyslela si znásilnění, sex ale měla dobrovolně!

 

Dalším šokujícím faktem je totožnost některých útočníků – byli mezi nimi synové vysoce postavených právníků a vážených představitelů místních samospráv. Policie teď hledá všechny aktéry znásilnění, některé už dopadla, několik jich je však ještě na svobodě.

 

Za hromadné znásilnění hrozí mužům nejméně deset let za mřížemi. Případ šokoval celou zemi a bude projednán ve zrychleném soudním řízení.

tn.cz / hru