Kaddáfího tajnosti: sadistický sex, koks a viagra!

Diktátor Muammar Kaddáfí byl posedlý sexem - především sadistickým. Viagru bral skoro po hrstech, zřejmě šňupal kokain a nejspíš trpěl komplexy z velikosti svého penisu. Vyplývá to ze svědectví jeho komorníka Faisala.

"Polykal tolik viagry, že už ho sestřičky varovaly před možnými následky. Bylo zde často třeba i pět žen najednou. Kaddáfí si na to zvykl. Odvedl si je do ložnice a dělal si s nimi, co chtěl. Když potom vycházel, jeho nos vypadal, jako by si Kaddáfí právě šňupnul," řekl Faisal. S odvoláním na agenturu INT o tom informuje Blesk.
 

ČTĚTE TAKÉ:
Kaddáfí byl dobrý šéf! ZPOVĚĎ tyranova řidiče

 

Pikantní je, že Kaddáfí si podobné sexuální potěšení neodepřel ani v "pracovní době". Komorník Faisal například potvrdil, že Kaddáfí se napumpoval viagrou a souložil se čtyřmi ženami krátce před setkáním s britským princem Andrewem v únoru 2008.
 

Dívky do své diktátorské postele si vybíral mezi svými "Amazonkami" z osobní gardy nebo mezi služebnictvem. Další milenky pak verboval na univerzitě v Tripolisu, kde přednášel.
 

PODÍVEJTE SE NA KADDÁFÍHO TĚLESNOU STRÁŽ SLOŽENOU ZE SAMÝCH ŽEN:


 

Tyto ženy a dívky nezřídka pohádkově zbohatly, protože se jim Kaddáfí za sex bohatě odměňoval. Ale zadarmo to nebylo. Diktátor se prý vyžíval v sadistickém sexu a po radovánkách za zavřenými dveřmi prý dívky často končily v nemocnici. Plukovník je prý brutálně znásilňoval a bil.
 

V jeho ložnicové výbavě se nacházely nejroztodivnější erotické nástroje. A jednou dokonce Kaddáfí poslal svého sluhu do Paříže, aby nakoupil pomůcku na zvětšování penisu.

TAKHLE SLAVIL KADDÁFÍ 40 LET OD VLASTNÍHO PŘEVRATU:


 

TN.cz