Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

To nemá obdoby!

KANIBAL! Policista zabil při sexuálních hrátkách kamaráda, pak ho pojídal

Střelba na schůzi sportovního klubu v německém Dossenheimu
Zdroj: ČTK

V Německu zatkli policistu, který je podezřelý, že při sexuálních hrátkách zavraždil svého známého z internetu a jeho tělo rozřezané na malé části pak zakopal na zahradě. Podle vyšetřovatelů je pracovník saské kriminální policie podezřelý také z kanibalismu. Napsal o tom dnes na svých internetových stránkách německý bulvární deník Bild.

"Oběť už od svého mládí popisovala fantazie o tom, že jednou bude zabita a snědena," řekl na tiskové konferenci šéf drážďanské policie Dieter Kroll. Ze zveřejněných výsledků vyšetřování však stále není zřejmé, zda ke kanibalismu došlo.

 

Podezřelý 55letý policista pracoval u kriminalistů jako technik a specializoval se na grafologické rozbory písma. Se svou obětí se seznámil na internetovém fóru, kde se podle policie kontaktují lidé se zálibou ve fetišismu a kanibalismu. S 59letým mužem z Hannoveru si psal prostřednictvím e-mailu a mobilního telefonu a nakonec se domluvili na setkání, které se uskutečnilo začátkem listopadu.

 

Policista si oběť dovezl do svého domu v Krušnohoří a tam ji zavraždil, napsal Bild. Tělo údajně útočník rozřezával pět hodin a pak jednotlivé části mrtvoly pohřbil na zahradě.

 

 

Z výsledků vyšetřování zatím není zřejmé, zda oběť se svým zabitím souhlasila či zda se plánované krvavé hrátky vymkly z ruky. Detektivům zatím některé části těla schází, a tak pracují s verzí, že mohlo dojít ke kanibalismu.

 

Vražda v Sasku připomíná případ takzvaného kanibala z Rotenburgu, který zabil a snědl svého známého a byl za to odsouzen na doživotí. Armin Meiwes se v březnu 2001 přes internet seznámil s berlínským inženýrem Berndem Brandesem, když hledal někoho, kdo se chce nechat zabít a sníst. Oběť za ním přijela, Meiwes ji opil a omámil prášky a nejprve jí odňal genitálie, které potom společně pojídali. Když druhý muž po ztrátě krve upadl do bezvědomí, podřízl jej a postupně snědl asi 20 kilogramů jeho masa. Svůj čin si Meiwes natáčel na video.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Akční bitka: Žena jednu vrazila policistovi, ten jí to vrátil. Podívejte se na video!

ana tn.cz / ČTK