Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Sledovaný porod

Kate brzy porodí holčičku, prozradil její strýc!

Celý svět napjatě očekává narození následníka britského trůnu. Podle britských médií by Kate, vévodkyně z Cambridge, měla porodit tento týden. Samotný porod je ovšem velké tabu a stále se neví, jaké pohlaví královský potomek bude mít. Strýc Kate ovšem řekl, že to bude holka!

Velké tabu. Bude dítě Kate a Williama kluk nebo holka? To je velmi střežené tajemství a ani jejich nejbližší o tom nemluví. Strýc Kate se ovšem na toto téma rozpovídal pro deník The Daily Mirror.
 

"Tuším, že to bude děvče. Samozřejmě to nevím jistě. Kate s Williamem to mají jako tajemství a nikomu to neřekli," uvedl Gary Goldsmith, bratr maminky Kate Carol Middletonové.
 

Podle něj je neteř s Williamem moderní pár a velmi přispívají k modernizaci královské rodiny. "Podle mě bude William Kate s péčí o dítě velmi pomáhat," uzavřel rozhovor Goldsmith.
 

Ať už se narodí kluk nebo holka, bude to princ či princezna z Cambridge a bude královské dítko bude jedním z následníků britského trůnu. Zařadí se tak po bok dědečka Charlese a otce prince Williama, píše portál Topky.sk.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Čeká Kate Middleton holku nebo kluka? Už se to ví!
Princezna Kate stejně jako dříve Agelina Jolie, zvažuje porod do vody. Jaké má výhody?

tn.cz / hmr