Kennedy chtěl informace o UFO! Proto MUSEL ZEMŘÍT!

Kennedy
Zdroj: Oficiální zdroj

Přezident USA John F. Kennedy chtěl od CIA přísně tajné informace o UFO. Místo nich přišel 22. listopadu 1963 atentát, který prezident nepřežil. Konspirační teorie vychází ze spojení informací dvou dokumentů, jak píše server novinky.cz.

Kennedy, pouhých 10 dní před atentátem v Dallasu, žádal šéfa CIA o zaslání supertajných dokumentů o UFO. Americký prezident chtěl dokázat Moskvě, že podezřelé objekty, které Rusové objevili, nejsou americkými špionážními satelity.

Celá konspirační teorie se opírá o dopis prezidenta Kennedyho, který zveřejnila CIA.

Kennedy vyzívá šéfa CIA Johna McConema, aby přehodnotil případy vysokého ohrožení a vysvětlil Sovětskému svazu, že rozšířená spolupráce v oblasti vesmírného a měsíčního výzkumu není americká špionáž.

PODÍVEJTE SE NA ATENTÁT NA JOHNA F. KENNEDYHO
Druhým bodem pro tuto teorii je částečně ohořelá listina, kterou zachránil před úplným spálením anonymní agent CIA (u tajné služby byl v letech 1960-1974).

V listině John McConem sděluje svým kolegům, že Lancer (krycí jmého Kennedyho ochranky) měl dotazy na aktivity CIA. To podle dopisu McConem nemůže dopustit. Své kolegy vyzval aby mu nejpozději v říjnu poslali své názory na vzniklou situaci.

Pravost listiny potvrdil i soudní znalec, který zkoumal stáří papíru i inkoustu.

Zastánci této teorie věří, že mezi prezidentovou žádostí, ohořelým dopisem a atentátem v Texasu je jasná spojitost.
 

TN.cz