GALERIE Obrázky o sexu

Knížka pro malé školáky vyvolala poprask. Radí, jak souložit!

Dětská příručka sexu - 3
Zdroj: Facebook official
Téma:
sex

Velké pobouření vyvolala knížečka, která má dětem radit se sexuálním životem. Obsahuje totiž kontroverzní obrázky, které jsou navíc doprovázené velmi popisným textem.

Rodiče zuří a požadují, aby se knížka okamžitě stáhla ze všech škol. Řeč je o publikaci, na kterou upozornila facebooková stránka Aliancia za rodinu. Kniha je dokonalým manuálem o sexu a je určena pro malé děti!

 

Vyšla na Slovensku v roce 2009, ale nyní se kvůli ní vedou vášnivé debaty a na Facebooku se k ní vyjadřují tisíce lidí. Mnozí ji považují za zvrácenou a chtěli by ji zakázat. Podle odpůrců jsou v knížce absolutně nevhodné obrázky pro nezletilé a navíc vulgární popisky, upozorňuje portál Topky.sk.

 

GALERIE: Příručka o sexu pro děti

1
/
5
Zdroj: facebook.com
Kniha o sexu

 

"Je nezbytné, aby muž a žena dosáhli při pokusu o vyvrcholení (orgasmus), aby muž vnikl penisem do pochvy ženy a tam vystříkl semeno (ejakuloval)," píše se například u obrázku souložící páru.

 

Aliance za rodinu tvrdí, že taková kniha dětem do ruky nepatří. "Není lepší, když si o sexualitě a citlivých tématech s dětmi popovídají ti, kteří je nejlépe znají a kterým děti důvěřují, tedy rodiče? Ano, vyžaduje to zralost a odvahu, ale na to tady rodiče jsou a právě oni mají dítěti pomoci pochopit krásu skutečné lásky bez rizika,"napsali na Facebooku.

 

 

Existuje ale i velké množství lidí, kteří knížku považují za vhodnou a dokonce by ji doporučili už do školek! Do sporu se proto vložil i slovenský ministr školství, který něco takového považuje za naprosto nepřípustné.

 

"Téma sexuální výchovy jako taková není začleněno do obsahu státního vzdělávacího programu pro mateřské školy. Děti v rámci výchovně-vzdělávacího procesu dostávají pouze informace o rodině, rodinných vztazích, narození dítěte - sourozence. Jejich součástí v žádném případě nejsou sexuální témata v takové podobě, jak je přináší uvedená knížka," řekla mluvčí slovenského ministerstva školství Beáta Dupaľová-Ksenzsighová.

 

Kniha by tak měla ze školek zmizet. Jestli bude i nadále jako příručka na základních školách, není zatím jasné.
 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Obličeje žen během sexu. Jak se tváří ta vaše?

Chcete ji? Tato kráska cestuje a za pomoc platí sexem. Oznámila to na sociální síti

Související témata:
vrl TN.cz