VIDEO

Konec drsné hádky: Rozzuřená žena přejela invalidního manžela

Téma:

V neděli odpoledne bylo v jedná z losangelských čtvrtí pěkně rušno. O poprask se postaral manželský pár, který se hádal na ulici. Celý incident završila manželka, která sedla do auta a ve vzteku najížděla do svého manžela. O to horší bylo její jednání ve spojení se skutečností, že její manžel je na invalidním vozíku.

Celá hádka zaujala Sarah, mladou sousedku páru, která z okna incident natočila na mobilní telefon. Jenže hádka málem skončila neštěstím.

 

Sedmačtyřicetileté ženě v jednu chvíli ruply nervy, začala pěstí bušit do auta, kopat a hystericky řvát manželovi do ucha. Pak nasedla do auta, a začala do něho najíždět. Muž přitom spadl z vozíku, který mu žena přejela, on ještě stačil uhnout z cesty.

 

 

Sousedka nakonec zavolala policii, která rozzuřenou manželku zatkla a strčila do cely. Obviněna byla z řízení pod vlivem alkoholu.

 

Jak Sarah uvedla v rozhovoru pro tamní televizní stanici, není to poprvé, co její sousedi takto na veřejnosti vyváděli. Napadený manžel svoji manželku obhajoval tím, že trpí duševní nemocí a zapomněla si vzít léky.

 

Jak roztržka vypadala, na to se podívejte na videu, z něhož se stal internetový hit.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Beznohá hvězda internetu: Mladík si hraje na zombie a děsí lidi!

VIDEO: Domácnosti vládne panovačný invalida! Podívejte se na to dusno a řev

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
TN.cz