Lady Gaga ZAZPÍVALA Clintonovi K NAROZENINÁM! Ten myslel, že ho TREFÍ ŠLAK!

Americká zpěvačka Lady Gaga věnovala bývalému prezidentovi Billu Clintonovi k 65. narozeninám speciální verzi své písně "Bad Romance", píše v pondělí agentura AFP. Oslavenec se dal slyšet, že měl obavy, aby mu vystoupení popové divy nepřivodilo infarkt.

 

Lady Gaga dorazila na sobotní oslavu v blond paruce, která měla připomínat Marilyn Monroe. Ta v roce 1962 přála k narozeninám prezidentovi Johnu Fitzgeraldovi Kennedymu. Její blahopřání "Happy Birthday Mr. President" se stalo kultovním.


Lady Gaga Clintonovi věnovala svou vlastní píseň, v níž pozměnila refrén. Místo "Bad romance" (Špatný románek) zpívala "Bill romance" (Billův románek).

 

ČTĚTE TAKÉ:

LADY GAGA sbalila UPÍRA!


"Je skvělé mít 65 let a dostat k narozeninám Lady Gaga, no ne?" prohlásil během večírku nadšený exprezident. "Říkala, že bude mít svou chvíli ve stylu Marilyn, tak jsem si pomyslel, bože, dostanu Lada Gaga a během oslavy pětašedesátin na mě přijde infarkt," dodal žertovně.


Velkolepá událost nepřipomínala pouze narozeniny, které měl exprezident již v srpnu, ale byla zároveň oslavou založení Clintonova nadačního fondu.

 

NAPSALI JSME:

VAJÍČKOVÝ ÚTOK na Lady Gaga! Zpěvačka to schytala v Sydney

 


Kromě Lady Gaga během show vystoupil zpěvák irské skupiny U2 Bono Vox, americký tanečník a skladatel Usher nebo americký hudebník a zpěvák Stevie Wonder. Večírku se zúčastnili také herci Ben Stiller, Sean Penn a Matt Damon.


Bývalého prezidenta doprovázela jeho dcera Chelsea a manželka Hillary, nynější americká ministryně zahraničí.


Clinton v závěrečném projevu složil své ženě poklonu. Vzpomínal na to, jak se před 40 lety seznámili, i na to, jak se jejich život změnil, když v roce 2001 skončil jeho prezidentský mandát.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Tak to už je MOC! LADY GAGA ukázala ROZKROK!


"Byl jsem v politice 30 let a ona dělala všechny věci kolem. Přibližně před deseti lety jsme si vyměnili místa. Líbí se mi to, je to fajn. Líbí se mi, když je ve veřejném úřadě a já dělám ty ostatní věci, " řekl Clinton. "Jsem navíc asi jediný člověk v dějinách, který byl prezidentem a pak na jeho večírek dorazily zároveň Lady Gaga a ministryně zahraničí," zavtipkoval.

Mediafax/tn.cz