Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

zakázaný sex

Toto je nejznámější lesbička Ameriky! Za orální sex s kámoškou jí chtějí uvěznit na 15 let

Kaitlyn Hunt
Zdroj: oficiální zdroj

Je jí pouhých osmnáct let a reálně jí hrozí, že prožije příštích 15 let v kriminále. Řeč je o Američance Kaitlyn Hunt, která svedla čtrnáctiletou kamarádku a měla s ní lesbický sex.

Případ ze slunné Kalifornie rozdělil prudérní Ameriku na dva tábory. Jedni říkají, že osmnáctiletá Kaitlyn svedla čtrnáctiletou kamarádku, donutila ji ke zvrhlým lesbickým hrátkám a zasluhuje přísné potrestání.
 

Druhá skupina se ale dívky zastává. K žádné fyzické ani psychické újmě prý nemohlo dojít, protože nezletilá dívka (americká média jméno nezveřejnila) se sexem souhlasila.
 

O míře provinění osmnáctileté Kaitlyn rozhodne až kalifornský soud. Podle místních zákonů se jedná o sex s nezletilou a osmnáctileté dívce hrozí až 15 let za mřížemi.
 

Na její podporu dokonce vznikla na facebooku skupina "Free Kate". Tam spolužáci a kamarádi tvrdí, že mezi dívkami vznikl skutečný cit a nejednalo se o žádné zvrhlé znásilnění.
 

14

Nejznámější lesbička Ameriky

Zdroj: facebook.com

Kaitlyn Hunt - 4

Hodnocení:


 

Celou kauzu prý vyvolali rodiče čtrnáctileté dívky, kteří údajně patří mezi silně věřící katolíky a homosexuální praktiky jsou pro ně zavrženíhodné tabu. 

ČTĚTE TAKÉ:

Sprosťák Sámer Issa: Tanečnice na něm živě předvedla orální sex!

Raper Danny Brown si užíval orální sex při koncertu!

Vibrátory i jiné erotické pomůcky prodávané na internetu frčí, ceny navíc klesají

Orální sex: Kdo má určovat tempo a jak se neudávit!

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Opravdu milujeme orální sex?

sta TN.cz