Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Záhadná smrt v Egyptě

Smutná vzpomínka na Klárku a Moniku: Před domem jsou plyšáci i svíčky. VIDEO

Obrovská tragédie! Dvě Češky, matka Monika s dcerou Klárkou, zemřely v noci na úterý na dovolené v Egyptě. Otec Klárky je ve vážném stavu v nemocnici. Co se v luxusním hotelu odehrálo, je zatím záhadou, ale pravděpodobně se všichni otrávili jídlem. Známí a kamarádi na malou Klárku i její maminku vzpomínají. Před domem se hromadí plyšáci a svíčky.

Měla to být dovolená snů, jenže pro rodinu z Karviné skončila tragicky. Celá rodina měla žaludeční problémy, sice si přes den a na noc vzali léky, aby jim pomohli. Jenže! Osmiletá Klárka a její maminka Monika se ale už neprobudili...
 

Obě našel táta Petr, když šel v noci na záchod. Ještě si zavolal pomoc a poté zkolaboval, následně ho odvezli ve vážném stavu do nemocnice, kde bojuje o život.
 


 

Lidé z Karviné na blonďaté andílky Klárku a Moniku vzpomínají a nemohou uvěřit, že už tu s nimi nebudou. Před domem, kde rodina bydlí, se začínají hromadit svíčky, ale i plyšoví medvídci pro malou Klárku, píše Blesk.cz.
 

Podívejte se na reportáž TV Nova o záhadné smrti dvou Češek v Egyptě:
 


 

Rodina se na dovolenou "snů" vydala s cestovní kanceláří Blue Style a dovolenou trávila v hotelu Titanic Palace v egyptském letovisku Hurghada. "S největší pravděpodobností jde o otravu z jídla, ne o trestný čin. Není ovšem jasné, kde rodina k problémům přišla, nikdo jiný v hotelu podobné potíže nehlásí," upřesnil mluvčí Asociace cestovních kanceláří Jan Papež.
 


Zatím tedy existují tři možnosti, jak se rodina mohla otrávit. Buď si přivezla zkažené jídlo z České republiky, nebo si dali něco mimo areál hotelu a nebo měli neuvěřitelnou smůlu a jako jediné je otrávilo hotelové občerstvení.

 

ČTĚTE TAKÉ:
Úmrtí v Egyptě! Jak poznáte, že vám jde o život a o zdraví?
 

V zahraničí zemřou stovky Čechů. CO DĚLAT, když v cizině přijdete o někoho blízkého?


V jaké zemi hrozí Čechům nejčastěji smrt?

tn.cz / hmr