Nechutný zvrhlík

Majitel penzionu si tajně natáčel sex hostů skrytou kamerou

Muž (52) přes rok šmíroval hosty na dovolené při sexu, záběry si pouštěl v televizi a uspokojoval se u nich. Kameru ukrytou v budíku u postele odhalil až policista na prázdninách.

Jonathan Waugh vlastnící penzion v přímořské rekreační oblasti v britském Whitby umístil do jednoho z pokojů skrytou kameru s nočním viděním. Namontoval ji do speciálně upraveného budíku, který postavil na stolek u postele.
 

Zajistil, aby pokoj dostávaly jen páry, a déle než rok si natáčel sex svých hostů. Noční radovánky cizích lidí si na pornu závislý Waugh pouštěl na velkoplošné obrazovce a uspokojoval se u nich.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Policista svlékal, osahával a zneužíval ženy, které měl vyslýchat
 

Jeho zvrhlé hobby odhalil až v inkriminovaném pokoji ubytovaný bývalý policista, který během dovolené s manželkou onemocněl a budík na nočním stolku mu připadal nějaký podezřelý. Objevil v něm kameru a paměťovou kartu a okamžitě vše ohlásil na policii.
 

U soudu Waugh přiznal, že je na pornu závislý od svých dvaceti let a dodal, že si kameru pořídil na internetu. Byl poslán za mříže na 12 měsíců a po skončení trestu se bude muset léčit.
 

hel TN.cz