Jak to děti dokázaly?

Malí hrdinové! Děti přemohly zloděje a únosce gumovou hračkou

Téma:

Neuvěřitelnou dávku odvahy prokázala sedmiletá dvojčata z amerického Texasu. Dva chlapci a jejich malá sestra byli v autě, když do něj naskočil cizí muž a začal s nimi ujíždět. Děti únosce přemohly gumovou hračkou, a bezpečně se vrátily domů.

Ze dvou roztomilých chlapců z amerického Texasu se vyklubali skuteční hrdinové. Před únosem zachránili nejen sebe, ale také svou ani ne roční sestřičku.
"Seděli jsme v autě a hráli jsme si. Ničeho jsme si nevšimli a on najednou přiběhl a naskočil dovnitř," uvedl jeden z bratrů Luis.

 

Pocity, které děti musely prožívat, je těžké si představit. Neznámý muž je odvážel pryč od domova. Zachovat v takové situaci duchapřítomnost a únosci se postavit, by v tu chvíli nezvládl ani leckterý dospělý.

 

"Chytil jsem ho za hlavu a takhle jsem ho bouchal do ruky. On volal: Přestaň, přestaň, já vám neublížím," říká druhý z bratrů.

 

Chlapci se naštěstí zastavit nenechali a v boji s nebezpečným zločincem pokračovali. Jako zbraň použili gumového hada.

 

Asi třicetiletý únosce nakonec jejich vytrvalost nevydržel. Po necelých dvou kilometrech malé uličníky i jejich sestřičku vysadil. Prý si s nimi ještě potřásl rukou a ujel. Dětí si u silnice všimla Maria Garcia a neváhala jim pomoci.

 

Zanedlouho už byla trojice dětí zpět u mámy. Člověka, který je unesl, prý zná. Kvůli chvíli nepozornosti zažila Lucia to nejhorší, co rodiče může potkat. Než odjeli do kostela, vrátila se domů pro lahvičku s pitím a málem přišla o to nejdražší, co má. Pachatele policie zatím nedostihla.

Související témata:
TN.cz