Rodinná tragédie

Matka (35) ubodala holčičku (†4), potom se podřezala

Dawn Makin
Zdroj: isifa.com
Dawn Makinová ubodala svou čtyřletou dceru Chloe, potom se pokusila o sebevraždu

Zdravotní sestra vlastní vinou přišla o práci. Nedokázala se s tím vyrovnat. Vzala nůž na svou malou dceru a ubodala ji v posteli. Potom si podřezala žíly a vypila nemrznoucí kapalinu.

Dawn Makinová z Manchesteru pracovala jako zdravotní sestra 15 let. Potom ji vyhodili, protože se ukázalo, že z nemocnice vynáší citlivá data o pacientech a předává je svému příteli, pojišťovacímu agentovi.
 

Žena ztrátu zaměstnání těžce nesla a propadala se do čím dál větší deprese. Vzhledem k tomu, co provedla, se jí žádné nové místo získat nepodařilo. Nakonec se odhodlala k hrůznému činu. Vzala nůž a zasadila jím několik bodných ran své čtyřleté dceři Chloe. Potom si podřezala žíly a vypila nemrznoucí směs.
 

Holčičku našla po třech dnech její babička, která přišla na návštěvu. Dítě leželo v pyžamu v  postýlce s bodnými ranami na krku a hrudi. Podle posmrtného ohledání Chloe umírala dlouho a v obrovských bolestech. Podle šrámů na ručičkách se zoufale snažila bránit.

 


 

Její podřezaná matka ležela v bezvědomí ma zemi vedle postýlky. Pokus o sebevraždu ale přežila. Skončila však na invalidním vozíku. U Chloe ležel dopis na rozloučenou: "Je mi to tak líto. Všem jsem vám ji vzala, ale nemohla jsem ji tu nechat nezabezpečenou. Bylo by to příliš kruté.“

 

 

Makinová byla včera za vraždu, kterou zřejmě za příliš krutou nepovažovala, odsouzena k 12 letům vězení. "S vědomím, že jste ubodala své jediné dítě, ale budete žít do konce života," uvedl soudce Anthony Russell.
 

hel TN.cz