Matka utopila holčičku (†1) ve vaně! Druhá dcera (5) bojuje o život

Žena v záchvatu šílenství utopila svou teprve roční dceru. V utopení druhé holčičky jí zabránil otec dětí, který se vrátil z nákupu. Dítě ale leží v nemocnici v extrémně kritickém stavu.

Policie má podezření, že Lorna Valleová spáchala svůj strašný čin ve stavu nepříčetnosti. Roční holčičku Lindsay se jí bohužel podařilo utopit, v zavraždění pětileté Marian jí zabránil zděšený otec dívek, který se vrátil domů poté, co šel dcerkám koupit mléko a džus.
 

K rodinné tragédii došlo ve středu v půl osmé ráno v Los Angeles. Když se otec vrátil z nákupu, zaslechli sousedi křik "Moje děti! Moje děti!“ a zavolali policii. Obě holčičky ležely v koupelně v bezvědomí. Malou Lindsay se oživit nepodařilo, Marian leží v nemocnici v extrémně kritickém stavu a bojuje o život.
 

ČTĚTE TAKÉ:

Zavraždil dceru (†2). Utopil ji v potoce
 

Matka byla zatčena, obviněna z vraždy a pokusu o vraždu a poslána do vazby. Odborníci nyní zkoumají její duševní stav, který podle jejího manžela poslední dobou nebyl dobrý. Valleová se údajně utápěla v depresích a byla psychicky labilní, bohužel ale nevyhledala pomoc psychiatra.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Nejméně 8 dětí uhořelo v autobusu, nabořil ho kamion
 

Otec dětí se zhroutil. Lékaři se obávají, že ani malá Marian nepřežije. "Kdybych neodešel na nákup, moje holčičky by ještě žily! Proč místo mých holčiček nezabila raději sebe?“ opakoval zničeně. "Prosil jsem ji, aby vyhledala odbornou pomoc, ale neposlechla mě. Tohle se nikdy nemělo stát!“
 

hel TN.cz