Miluju tě, flirtoval Sarkozy s Palinovou. TELEFONÁT

Republikánská kandidátka na viceprezidentku Sarah Palinová koketovala po telefonu s imitátorem prezidenta Francie Nicolase Sarkozyho.

Falešný Sarkozy byl ve skutečnosti kanadský komik. Rozhovor šel rovnou do éteru, vysílalo jej kanadské rádio.


Palinová byla z telefonátu nadšená. "My s Johnem McCainem máme pro tebe slabost,“ řekla Sarkozymu. Ten jí jako správný Francouz vysekl poklonu. "Miluju tě, zlato,“ kontroval falešný prezident. Američané u rozhlasových přijímačů se mohli potrhat smíchy, když "Sarkozy“ mluvil anglicky se silným francouzským přízvukem.


Palinová odhalila plány na Bílý dům. "Za osm let bych se mohla stát prezidentkou,“ řekla guvernérka Aljašky.Palinová je kometou prezidentských voleb. Její sexy postava je inspirací pro transvestity a striptérky.


Palinová ale vtip vzala sportovně. Ihned zprávu zveřejnila. "Guvernérku Palinovou mírně pobavilo, že se dostala do společnosti hlav států, včetně prezidenta Sarkozyho, a dalších celebrit, které se staly terčem tohoto komika," uvedla její mluvčí Tracy Schmittová.


Teď je telefonát Sarkozyho s Palinovou hitem internetových serverů. Je otázkou, zda bude Palinové do smíchu i v úterý, kdy půjdou Američané k volbám. McCain stále ztrácí na demokrata Obamu.


Komik Marc-Antoine Audette ve svém pořadu nachytal například zpěváka kapely Rolling Stones Micka Jaggera, bývalého šéfa Microsoftu Billa Gatese i samotného Sarkozyho.


Po rozhovoru s Palinovou vtipně zadoufal, že mu jeho poslední kousek nezajistí cestu do věznice na Guantánamu na Kubě. Na ní USA zadržují osoby podezřelé z terorismu.

ora TN.cz