Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Mladíci na Slovensku ukradli a snědli štěně retrívra!

Krompachští policisté obvinili Angela (16) a Tomáše (18) z přečinu porušování domovní svobody. Mladíci totiž 22. listopadu ukradli z cizí zahrady čuvače, kterého zabili a snědli. Pak se vrátili i pro jedenáctiměstíčtí štěně zlatého retrívra, které čekal stejný osud.

Obžalovaní mladíci 22.listopadu okolo 21.00 hodiny přeskočili vysoké oplocení rodinného domu na Rázusovu ulici v Krompachu a ze dvora domu ukradli jedenáctiměsíční štěně zlatého retrívra. Informaci přinesl server tvnoviny.sk.

Psa spolu s řetězem a obojkem odnesli domů, kde ho zabili úderem tupé části sekery do hlavy. Pak ho stáhli z kůže a snědli. Následující den Tomáš řetěz s obojkem odhodil do řeky Hornád v místech za čističkou odpadních vod v Krompachu.

PODÍVEJTE SE NA REPORTÁŽ TV MARKÍZA:Majitelce psa způsobili škodu nejméně 100 €. Kromě štěňátka ukradli a dobili slovenského čuvače.

PSALI JSME:
Odporné! Umlátili psa sekerou a pak ho snědli!


Oba pachatelé už mají za sebou pestrou kriminální minulost a v případě prokázání viny mladšímu Angelovi hrozí až roční vězení a Tomášovi až dvouletý trest. Informoval košický policejní mluvčí Alexander Szabó.

tn.cz / tvnoviny.sk