Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

video

Mladík dráždil obrovského aligátora, ten ho pokousal

Muže pokousal aligátor
Zdroj: YouTube.com

Mladý muž z americké Louisiany si bude setkání s obrovským aligátorem pamatovat ještě dlouho. Glen Bonin projížděl autem s partou kamarádů, když jim do cesty vlezlo více než tří metrové zvíře. Muž přiznal, že si dal před cestou pár drinků.

Alkohol mu dodal pořádný kus odvahy, proto se odvážil k predátorovi přistoupit blíž. Snažil se ho z cesty doslova odtáhnout. Fotky a video hovoří za vše. Glen měl velké štěstí, že nepřišel o ruku.

 

 

 

Podle britského DailyMailu si kluci svlékli trička a snažili se zakrýt aligátorovi oči, tím ho pořádně podráždili. "Šli jsme na něj zezadu," vzpomínají.


"Ta bolest byla nesnesitelná. Měl jsem pocit, že to bolí víc a víc a neskončí to," řekl Američan, kterého okamžitě odvezli do nemocnice. "Stál při mně sám Bůh,"dodal Glen.Nehoda se stala na začátku června, dnes se tomu sám Glen i jeho přátelé smějí, ale uznávají, že není dobré zahrávat si s aligátorem. Na sociální síť mu přátelé posílají vtipné komentáře s fotkami a mají radost, že nepřišel o žádnou část svého těla.
 

TN.cz / vem