Opilý mladík (20) vypadl v Praze ze čtvrtého patra hotelu. Je těžce raněný

Opilý chlapec
Zdroj: Mediafax
Opilý mladý Němec vypadl ze čtvrtého patra hotelu v Praze a těžce se zranil

Mladík vypadl v pátek nad ránem ze čtvrtého patra hotelu na pražském Proseku a těžce se zranil. Policie prověřuje, jestli to byla nešťastná náhoda, nebo má na pádu podíl někdo z jeho spolunocležníků.

Opilý německý turista vypadl z okna hotelu Duo v Teplické ulici kolem půl druhé v noci. "Uslyšel jsem pořádné žuchnutí a pak volání z okna hotelu, aby mu někdo pomohl," řekl Mediafaxu svědek.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Němec se utopil v Mácháči. Našli ho policisté na ŠLAPADLE!

 

Němec spadl z asi šestimetrové výšky na střechu sousedního bazénu. K sanitce ho museli snést přivolaní hasiči. "Křičel bolestí," popsal svědek. Záchranáři mladíka asi dvacet minut ošetřovali v sanitce a poté s ním odjeli do nemocnice. Jeho zranění jsou podle prvních informací těžšího rázu.

 

"Měl ale štěstí, že střecha je pokrytá oblázky, takže nedopadl úplně natvrdo," uvedl svědek. Cizinec byl prý celou dobu při vědomí a byl z něj silně cítit alkohol.

 

V pokoji se zraněným byli další dva krajané. Údajně tvrdili, že se mladíkovi udělalo nevolno a vyklonil se z okna.

 

Okolnosti případu vyšetřuje kriminální služba. Zatím není úplně vyloučeno, že se na pádu mladého muže podílel některý ze spolubydlících. Jasno by mohl udělat výslech zraněného, který proběhne, až to jeho stav umožní.

tn.cz / mediafax / kos