Moderátor CNN dostal záchvat smíchu v přímém přenosu! Kvůli kočičkám

Slavný moderátor stanice CNN Anderson Cooper se v přímém přenosu neubránil minutovému záchvatu smíchu po záběrech o velikonočních zvycích v polské komunity v Buffalu. Rozesmálo ho dvojsmyslné slovo.

Cooper nad sebou ztratil kontrolu, když slyšel komentář k pořadu o polských velikonočních zvycích ve městě Buffalo ve státě New York, který zněl: "Mezi svérázné zvyky patří, že chlapci polévají své oblíbené dívky vodou. Dívky jim to vracejí a švihají je větvičkami kočiček."
 

Pětačtyřicetiletý Cooper se začal nezadržitelně hihňat a trvalo mu přes minutu, než se vrátil zpět do role seriózního moderátora.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Na moderátora létala vajíčka v přímém přenosu. Byla to pomsta
 

Důvodem jeho záchvatu bylo závěrečné "větvičkami kočiček", tedy "pussy willow branch", protože "pussy" je zároveň slangový výraz pro dámské přirození.
 

Jeho reakce, při které mezi salvami smíchu neustále opakoval "to je blbý, to je tak strašně blbý", ale vyvolala pobouření Poláků z Buffala, protže to pochopili tak, že má Cooper za blbé jejich velikonoční zvyky.
 

Jedna z největších hvězd CNN se pak omluvila. "Omlouvám se každému, kdo získal dojem, že se vysmívám velikonočním zvykům. já ale blbým myslel to, že se nedokážu přestat smát kvůli jistému slovíčku."

 

PSALI JSME:

NEKONEČNÝ SMÍCH! Moderátor CNN vytvořil slovní hříčku!
 

Podobný trapas se několikanásobnému držiteli mezinárodních televizních cen Emmy nepodařil poprvé. Určitě si také vzpomněl na minulý rok, kdy se začal smát během rozhovoru s francouzským hercem Gérardem Depardieuem o jeho incidentu, kdy močil do láhve během letu z Paříže do Dublinu.

hel tn.cz / Mediafax