Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Moderátorku zle pokousal pes v přímém přenosu. Má 70 stehů!

Americké televizní moderátorce, kterou v přímém přenosu hryzl do obličeje obrovský mastif, museli rekonstruovat tvář, na ústech a nose má sedmdesát stehů a čekají ji další zákroky.

Moderátorku Kyle Dyerovou museli hospitalizovat poté, co ji ve středeční ranní show denverské televize KUSA-TV hryzl do tváře padesátikilový argentinský mastif Max. Stalo se tak, když Kyle rozprávěla s jeho páníčkem a přítomným hasičem, který psisku nedávno zachránil život.
 

PSALI JSME:

Moderátorku hryzl do tváře obrovský pes v přímém přenosu!
 

Kyle vystresovaného Maxe právě hladila po hlavě a chtěla mu dát pusu na čumák, když ji kousl. Okamžitě byla převezena do nemocnice, kde jí museli obličej rekonstruovat. Na svůj facebookový profil o víkendu napsala, že nemůže mluvit, protože má sešitá ústa, aby se jí ujal kožní štěp, který jí museli transplantovat. Moderátorku se sedmdesáti stehy v obličeji čekají ještě další operace.
 

Mastifa, jeho páníčka a hasiče přivedli do studia, protože se Kyle chtěla podělit s diváky o jejich šťastný příběh. Nezvedeného Maxe totiž na procházce zaujal kojot a rozběhl se za ním. Při té příležitosti se pod ním propadl led na jezeře a zvíře se dvacet minut marně snažilo vyškrábat z vody, než pro něj pohotový hasič skočil a vytáhl ho z ledového pekla.
 

Na facebookovém profilu nešťastné moderátorky se nyní objevují nejen přání brzkého uzdravení, ale také poznámky, že byla chyba se k psovi přibližovat takhle blízko obličejem. A lidé si dělají starosti, aby kvůli tomu Maxe, který je jinak údajně vyloženě mírumilovný, úřady nenechaly utratit.
 

Pokud se prokáže, že je zvíře zcela zdravé, a zatím to vypadá, že ano, o život nepřijde. Jeho páníček ale dostane tučnou pokutu, že Max někoho pokousal a další za to, že nebyl na vodítku. Rekonvalescence Kyle potrvá ještě nejméně několik týdnů.

 

hel TN.cz