Monstrum! Upekl kamarádovu kočku v mikrovlnce!

Zvrhlík upekl kamarádovu milovanou kočku v mikrovlnce a potom mu na zeď naškrábal "dnešní menu usmažená kočka“. Za svůj čin včera dostal maximální možný trest 6 měsíců vězení.

Paul Henry (45) z britského Gainsborough zůstal sám v bytě svého dobrého přítele Andrewa Parsonse (38). Necelou hodinu poté, co Andrew odešel do práce, Henryho popadl nepochopitelný amok.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Neuvěřitelné! Tahle kočka dvakrát přežila svou smrt
 

Vzal kamarádovu milovanou černobílou kočičku Suzie a strčil ji do mikrovlnky. Mezitím posílal zvrhlé smsky své přítelkyni. První odeslal 48 minut po odchodu pana Parsonse. Stálo v ní "Claire, zrovna vařím Andyho kočku, potom dorazím.“
 

O chvíli později odeslal druhou: "Jen dopeču Andyho kočku, za minutu jsem u tebe.“ Když nebohou osmnáctiměsíční Suzie uvařil zaživa, napsal ještě na zeď v kuchyni obludný vzkaz.
"Menu fried cat £ 1, 20“, v překladu tedy "Dnešní menu usmažená kočka, 36 korun.“
 

"Jakmile jsem se vrátil domů, viděl jsem na zemi sklo, televize byla rozbitá, v mikrovlnce jsem našel zbytky Suzie a na zdi byl ten strašný vzkaz. Udělalo se mi špatně. Nemohl jsem tomu uvěřit,“ svěřil se podle listu Daily Mail u soudu pan Parsons, který se z hororové smrti milované kočky pořád nemůže vzpamatovat.
 

Soudce John Stobart Henrymu sdělil, že chudinku Suzie zabil tím nejsadističtějším a nejbrutálnějším možným způsobem a že si větší zvěrstvo neumí představit. Zvrhlíkovi bez váhání napařil podle britského práva nejvyšší možný trest a poslal ho na 6 měsíců za mříže.
 

hel TN.cz