Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Muž si jako dárek k narozeninám objednal vraždu manželky

Manžel si ke svým 32. narozeninám koupil opravdu originální dárek. Najal si muže, aby zastřelil jeho ženu. Ten ale naštěstí vše nahlásil na policii.

Jorge Victorino-Vazquez z Las Vegas, se podle listu Huffington post pokusil "sehnat někoho, kdo by zabil jeho ženu nebo mu půjčil pistoli". Smrt manželky muž považoval za ideální dárek ke svým nadcházejícím narozeninám.
 

Vazquez se proto zeptal známého, jestli nezná nějakého zabijáka. Zděšený muž vše nahlásil na policii a ta na milujícího manžela nastražila past, do které se chytil. V sobotu byl Vazquez zatčen.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Dívka (16) si objednala vraždu matky! Protože ji nepustila na rande
 

Detektivové na něj poslali tajného policistu, který předstíral, že je nájemný vrah, a za své služby žádal v přepočtu asi 40 000 korun. Vazquez souhlasil a uvedl, že chce ženu odklidit z cesty, "protože si půjčuje jeho auto a vůbec jí má plné zuby“.
 

Muži poskytl fotografii manželky a instruoval ho, aby se o půlnoci vloupal do jejich domu, Vazqueze "zmlátil, ukradl mu nějaké věci a ženu zabil“.
 

Policie Vazqueze zatkla, když platil druhou polovinu částky za "zabití jeho ženy“, a obvinila ho z plánování vraždy, protože podle nastrčené volavky nikdy nedal najevo, že by to se svým "dárkem k narozeninám" nemyslel smrtelně vážně.
 

hel TN.cz