Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

studentka žaluje aerolinie

Muž v letadle před Monikou (17) masturboval. Když šla letuška kolem, tak penis schoval

Zděšení
Zdroj: Thinkstockphotos
Ilustrační foto

Sedmnáctiletou Moniku sexuálně obtěžoval v letadle cestující přes uličku. Při letu začal masturbovat. Dívka ho několikrát požádala, aby toho nechal, muž s tím ale nepřestal. Navíc vždy, když zavolala letušku, tak penis na chvíli schoval a dělal, jakoby nic. Dívka teď žaluje aerolinie.

Nyní již osmnáctiletá Monika Amestoyová letěla s United Airlines vloni v říjnu z amerického New Yorku do Los Angeles. Zpočátku to vypadalo na klidný let. Tedy jen do doby, než si ji všiml cestující přes uličku.

 

Jakmile muž Moniku uviděl, rozepnul si kalhoty a začal masturbovat. Dívku jeho chování šokovalo, a proto ho požádala, aby přestal. Muž ale na její prosbu nijak nereagoval.

 

Studentka proto přivolala letušku. Jakmile se ale letuška k Monice přiblížila, muž s masturbací na chvíli přestal a počkal, až zase odejde. Tato situace se několikrát opakovala.

 

Podle Moničiny právničky Glorie Allredové byl zvrhlý cestující už v minulosti odsouzen. Navíc je prý i zaregistrován jako sexuální delikvent.

 

 

Dívka podala na aerolinie žalobu. Společnost viní z nedbalosti a úmyslného způsobení citové újmy. "Dosud jsme žádnou stížnost ani žalobu neobdrželi," řekl pro server tmz.com zástupce United Airlines.

kos TN.cz