Muž vyhodil nahou prostitutku z okna! Letěla 7 metrů!

Britskému turistovi hrozí 10 let ve vězení v Dubaji ve Spojených arabských emirátech za to, že vyhodil z okna hotelového pokoje nahou prostitutku.

Sexuální pracovnice utrpěla zranění zad poté, co z výšky sedmi metrů dopadla na auto. Polámaná slečna původem z Ukrajiny se v slzách dopotácela zpátky do recepce hotelu.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Muž po sexu s oslicí: Předtím to byla žena!

 

Policii poté řekla, že ji britský obchodník Zoubair Ali (37) v opilosti napadl, když po něm za poskytnuté služby chtěla v přepočtu 2 500 korun.
 

Seznámil se s ní v baru a odvedl si ji na hotelový pokoj. Během sexu se s ní začal hádat o peníze a prostitutka odmítla v souloži pokračovat, dokud nedostane zaplaceno tolik, kolik bylo domluveno. Brit ji na to konto popadl a vyhodil z okna. Ochranka Alimu po činu zabránila v útěku.
 

Před soudem v Dubaji Ali přiznal opilost ale odmítl se přiznat k útoku i k tomu, že by se dopustil cizoložství, což je v Emirátech trestné. Žena je obviněna z prostituce a nemanželského sexu.
 

Zdroj od soudu uvedl pro list The Sun: "Ali je v pěkné kaši. Pokud bude usvědčen, že ženu z okna skutečně vyhodil, hrozí mu deset let vězení plus další čas ve vězení za sex a opilost.“
 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz