Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Hrůza na farmě

Muže sežrala zaživa prasata, zbyly z něj jen falešné zuby

Hasiči zachraňovali prasata
Zdroj: Mediafax
ilustrační foto

Farmář šel nakrmit do chléva svá prasata, místo toho se prasata nakrmila jím. Určit příčinu nešťastníkovy smrti teď vyšetřovatelům stěžuje fakt, že z něj prakticky nic nezbylo.

Terry Vance Garner (†69) z Oregonu šel minulou středu v půl osmé ráno nakrmit na své farmě prasata, z chléva se nikdy nevrátil.

Nejmenovaný příbuzný později nalezl ohlodané části jeho těla v ohradě a na zemi ležela mužova zubní protéza. Většinu ostatků farmáře ale vepři sežrali.
 

Patolog z Coos County uvedl v pondělním prohlášení, že je možné, že Garner před smrtí utrpěl srdeční příhodu a do ohrady přepadl, nebo něco podobného, určit příčinu smrti ale prakticky není z čeho.

 

 

Podle další verze prasata na svého chovatele zaútočila, srazila ho a zabila. Policie nevyloučila ani to, že muž byl obětí nějakého trestného činu. Případ se nadále vyšetřuje.
 

Některá prasata byla abnormálně velká a vážila přes 320 kilo. Starší bratr oběti Michael Garner (75) uvedl pro The Register-Guard, že někteří z vepřů byli velmi agresivní a na faráře zaútočili už v minulosti. "On ty prasata ale miloval. Farma byla jeho život," dodal Michael.
 

hel TN.cz