šokující nález

Muži vytáhli z oka třinácticentimetrového červa

Pětasedmdesátilettý muž přišel do nemocnice s tím, že ho bolí oko. Lékaři mikroskopickým vyšetřením zjistili, že se mu v něm kroutí dlouhý červ.

Indický důchodce P. K. Krišnamurty přišel ve středu do bombajské nemocnice Fortis Hospital s tím, že ho už dva týdny svědí a pálí oko. To měl celé zarudlé.
 

Šokovaný oční lékař V. Sítharaman vyšetřením zjistil, že se muži pod rohovkou svíjí červ. Během patnáctiminutové operace, které přihlížela pacientova zděšená manželka, specialista muži z oka vyjmul třináct centimetrů dlouhého červa.
 

"Kroutil se pod spojivkou. Za svou třicetiletou kariéru jsem takový případ viděl poprvé," uvedl Sítharaman. O červech v očích lékař sice už slyšel, vždy však podle něj šlo maximálně o třícentimetrové jedince. "Toto je pravděpodobně rekord," řekl.
 

"Kdybychom červa nevyjmuli, mohl by se dostat hlouběji do oka a pacient by mohl ztratit zrak. Mohl se také dostat do mozku a způsobit mu vážné neurologické problémy," upřesnil lékař.

 

[IMAGEBOX_848273]To je DĚS! Chtěl OMLÁDNOUT a skončil s ÚHOŘEM V PENISU!

[IMAGEBOX_848273]


Červa, kterého vytáhli živého, poslali na oddělení mikrobiologie k identifikaci. Doktor Sítharaman soudí, že se do těla muže, který byl nálezem viditelně otřesený, červ dostal nějakou otevřenou rankou, případně ve špatně tepelně upraveném jídle, odtud se dostal do krevního oběhu a nakonec do oka.
 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

hel tn.cz / Mediafax