Na moderátora létala vajíčka v přímém přenosu. Byla to pomsta

Řecký moderátor si příště dobře rozmyslí, koho si do své show pozve. Mluvčí neonacistické strany nebyla dobrá volba. Levicoví aktivisté ho za to vytrestali jogurtem a vajíčky v přímém přenosu.

Moderátor Panagiotis Vourhas si před týdnem do svého pořadu pozval mluvčího neonacistické strany Zlatý úsvit. A levicoví aktivisté na to nezapomněli. Po týdnu se mu za to rozhodli pomstí a vyzbrojeni vajíčky a jogurtem vnikli maskovaní do studia soukromé řecké televize Epirus.
 

Sedmnáct lidí s šátky přes obličej naběhlo na moderátora a spustilo vajíčkovo jogurtovou palbu. Host pohotově utekl na bezpečné místo, jinak by se mu jogurt asi také nevyhnul. Útok trval necelou minutu, aktivisté pokřikovali bojová protifašistická hesla a po celou dobu na konsternovaného moderátora létaly potraviny.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Na Sarkozyho házeli vajíčka! Ukryl se v baru

 

Vourhas pochopil, že obrana je zbytečná a pouze si kryl obličej rukou. Po skončení incidentu sebral notebook a utřel z něj jogurt. Když se opět vrátil před kamery, měl nové sako, ale fleky na nohavicích připomínaly nedávnou bouřlivou atmosféru.
 

anš TN.cz