Nádherná LETUŠKA Elena (†29): Měla těsně po SVATBĚ

Byla velice krásná, měla čerstvě po svatbě a chtěla děti. Tento sen už se jí bohužel nesplní. Elena Sarmatovová (†29) nastoupila jako letuška na palubu letounu Jak-42, který měl letět s hokejisty Jaroslavle do Minsku...

Letuškou chtěla být už jako studentka Vysoké školy uměleckoprůmyslové. Tu také brzy opustila a jejím životem se stalo letadlo.

 

 

Je ironií osudu, že byla přesvědčena o bezpečnosti svého povolání. "Letadlo je přeci nejbezpečnější způsob přepravy na světě," říkávala s oblibou podle serveru Lifenews.ru.

ČTĚTE TAKÉ:

MILUJU TĚ, řekl ženě obránce TRACHANOV a ZEMŘEL

V letadle ZEMŘELI i tihle ČTYŘI KLUCI. Letěli za odměnu...


Tragédie krásku potkala zrovna v době, kdy našla štěstí i v soukromém životě. Zamilovala se a s Jevgenijem se brzy vzali.
 

"Byli úžasný pár," řekla Lifenews jejich přítelkyně Katja. "Byli tak krásní a veselí. Nedávno jsme jim šli na svatbu. Pořád nemůžu uvěřit tomu, co se stalo," řekla její kamarádka.
 

"Lena plánovala mít brzy dítě a pak by s létáním skončila," dodala smutně. "Teď ale chtěla do poslední chvíle pracovat, aby svého budoucího potomka mohla zabezpečit. Bůh jí ale opravdové štěstí prožít nedovolil."
 

Informace přinesl server Blesk.cz

tn.cz