Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Matka zešílela

Nahá žena (†35) škrtila chlapečka (3), zabili ji taserem

Žena bila a škrtila svého malého syna. Když před ní utekl ven, vyběhla nahá z domu a chtěla se na něj znovu vrhnout. Dítě zachránil až jeho otec. Matku museli policisté zpacifikovat taserem.

Pamela McCarthy z Munnsville ve státě New York se zřejmě pod vlivem drog svlékla, vrhla se na svého tříletého syna, snažila se ho také svléknout, bila ho a škrtila. Chlapec před ní utekl ven. Scénu zaznamenal přítel ženy Jason Wiliams, který dítě vzal do náručí a bránil ho před McCarthyovou vlastním tělem.
 

"Chovala se jako blázen,“ uvedl jeden ze sousedů pro stanici WSYR. "Běhala sem a tam po ulici, potom popadla jednoho ze svých psů, objala ho nohama a snažila se škrtit jeho.“

 

ČTĚTE TAKÉ:

Muže jedl na ulici nahý kanibal, takhle dopadl
 

Sousedé zavolali policii a policisté se bezúspěšně snažili ženu zpacifikovat. Divoce se na ně vrhala a snažila se je pokousat. Když se jim nepodařilo nasadit jí pouta, ani na ni nezabral pepřový sprej, použili taser, McCarthyová dostala srdeční záchvat a později zemřela v nemocnici.
 

Příčinu smrti by měla určit pitva, Wiliams však uvedl, že jeho partnerka občas užívala drogy a podle policie zřejmě užila stejnou látku, pod jejímž vlivem minulý měsíc napadl rovněž nahý Rudy Eugene na ulici v Miami Ronalda Poppoa a roztrhal mu zuby obličej. Chlapeček naštěstí neutrpěl vážnější zranění a je prozatím v péči své babičky.
 

hel TN.cz