šílený incest

Nejvíc zvrácená rodina světa: Všichni souložili se všemi! MAPA SEXU

Celým světem otřásl případ největšího incestu historie. Jedna rodina se mezi sebou křížila 40 let, souložily spolu děti s rodiči, bratři se sestrami, je to nepopsatelné. Úřady se nyní pokusily rozplést vztahy v šíleném klanu.

Případ rodiny Coltových šokoval nejprve jejich domovskou Austrálii a vzápětí zbytek světa. Obyvatelé na jihozápad od Sydney upozornili úřady, že se z tamního údolí občas vynoří podivné, špinavé, zanedbané děti a že nechodí do školy. Uvedli také, že do vesnice občas zajede nějaká žena v džípu nakoupit.
 

Policisté potom v srdci údolí objevili asi nejúděsnější případ sexuálního zneužívání dětí v historii. Ve špinavých karavanech a stanech tu žilo 40 dětí a dospělých, v jedné posteli spal klokan. Od té doby se snaží vyšetřovatelé neuvěřitelně zvrácené vztahy v rodině rozplést.
 

Rodina kvůli svému úchylnému způsobu života prchla ze tří států, až tady se ale definitivně zvrhla. Roky incestního páření jejích členů mají za následek, že většina dětí je fyzicky i duševně postižená, některé vůbec neumějí mluvit. To jim ale nebrání v sexu.

 

 

Dcera Raylene Kimberley (14) souložila se svým strýcem Dwaynem (9), zatímco se na ně dívala její teta Carmen (8). Sestry Ruth (7) a Nadia (6) udržovaly sexuální kontakt s bratry Albertem (15), Jedem (14) a Karlem (12). Výčet sexuálních zvěrstev ve vyšetřovacím spise narůstá.

 


 

Bratři spali se sestrami, strýcové s neteřemi, otcové s dcerami, ...mezitím si děti krátili dlouhou chvíli mrzačením genitálií zvířat. Když holčičky náhodou otěhotněly, porodily někde ve křoví a plod tam nechaly shnít.
 

Z výslechů Coltových vyplývá, že jejich sága začala na Novém Zélandě v polovině minulého století, kdy si dcera sourozenců June vzala Tima, dohromady měli šest dětí, které se mezi sebou vzájemně křížily. totéž dělají jejich děti. Úřady, které se sněčím podobně šíleným ještě nikdy nesetkaly, zatím hororvému inestnímu klanu sebrali 12 dětí.
 

ČTĚTE TAKÉ:

Jak v posteli zamaskovat kila navíc?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Tohle po nás v posteli nechtěj
Je v posteli lepší starší, nebo mladší partner?
10 holčičích zlozvyků, které kluky děsí

hel TN.cz