Nymfomanka nutila muže 36 hodin souložit, než jí utekl

Uplakaného muže našli náhodní kolemjdoucí na ulici v Mnichově. Afričanovi se podařilo po téměř dvou dnech utéci nymfomance. Ta policii přiznala, že chtěla otěhotnět.

Nedobrovolný sexuální maraton trval celých 36 hodin. Jednatřicetiletý Afričan se seznámil se sedmačtyřicetiletou ženou v linkovém autobusu. Slovo dalo slovo a oba se domluvili na pár příjemných chvilkách, které se však k nelibosti muže značně prodloužily.

 

Žena zamkla všechny dveře, schovala klíče a vrhla se na muže a ze svých spár ho nepustila. Jen náhodou se mu podařilo po jeden a půl dni utéci. Plačícího ho na ulici našli náhodní kolemjdoucí. Když jim vypověděl celou svou anabázi, pomohli mu zavolat policii, napsal web 20min.ch

 

Jaké bylo překvapení policie, když je Afričan zavedl ke staré známé firmě. V polovně dubna se před touto ženou zachránil muž jen tím, že utekl nahý na balkon. Když přišli policisté, ženu požádat o vysvětlení, otevřela jim nahá a vyžadovala po nich skupinový sex ve třech.

 

PSALI JSME:

Muž před nymfomankou utekl na balkon a zavolal policii. Chtěla sex i po policistovi

 

I tentokrát žena policii otevřela jen v rouše Evině. Policisté nymfomanku převezli do psychiatrické kliniky, kde poskytla vyšetřovatelům vskutku originální vysvětlení.

 

Sexuální agresi v ní vzbudily zatím nenaplněné mateřské pudy. Žena chtěla rychle otěhotnět. Žena je nyní podezřelá z nucení k sexu a omezování osobní svobody.
 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

tn.cz / muf