Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Newyorské metro oživila tradiční "jízda bez kalhot"

Stovky lidí se v New Yorku zúčastnily desáté "Jízdy metrem bez kalhot" (No Pants Subway Ride). Účastníky tradiční akce nezastavily ani mrazivé teploty, píše v pondělí AFP.

V newyorském metru se v pondělí objevily stovky lidí bez spodního dílu oblečení. Místo kalhot a sukní cestující oblékli pouze slušivé spodní prádlo, které v horní části těla doplnili kabáty, šálami i čepicemi.

 

Podívejte se na záběry z newyorské jízdy bez kalhot:

 


V netradičním úboru projeli trasu se šesti uzlovými body. Ve vagonech metra se přitom chovali jako běžně. Četli knihy, poslouchali hudbu z přehrávačů, nebo s nepřítomným pohledem čekali na svou zastávku.


Jakmile metro zastavilo, polonazí cestující vystoupili na nástupiště s jediným cílem - šokovat oblečené spolucestující. "Když se vás někdo zeptá, proč nemáte kalhoty, řekněte, že jste si jen chtěli udělat pohodlí," poradili pořadatelé akce účastníkům.


Desátá newyorská bezkalhotová jízda byla jako každý rok přehlídkou nejrůznějších druhů spodního prádla. Někteří pánové vyrazili ve volnějších trenýrkách, jiní oblékli přiléhavé boxerky nebo klasické slipy. Různé střihy volily i dámy. Rozmanité byly také vzory. Objevily se puntíky, proužky, veselé obrázky a nápisy i jednobarevná klasika.

 

Mediafax