foto jako důkaz Záhada kolem Bostonu

NEUVĚŘITELNÁ TEORIE: Muž s utrženýma nohama byl najatý herec

Jeff nebo Nick?
Zdroj: facebook.com

Kolem bostonského atentátu se začínají množit konspirační teorie. Podle jedné z nich dokonce k žádnému skutečnému výbuchu nedošlo, což mají dokazovat jednak fotografie a jednak určitá velmi podezřelá fakta.

Konspiračních teorií, podle kterých za bostonskými útoky nestojí bratři Carnajevové, už se vynořila celá řada a lidé poukazují na to, že se kolem výbuchů objevila spousta podivných okolností.

 

Nezávislý novinář Dan Bidondi se například ptá, zda v útocích nemá prsty americká vláda, a poukazuje na skutečnost, že kromě bratrů Carnajevových se na fotografiích objevuje řada dalších mužů, kteří mají na zádech batohy a jsou oblečení jako jeden tým. Podporovatelé konspiračních teorií navíc tvrdí, že na záběrech všech kamer, na nichž se bratři objevili, jdou příliš lehce na to, aby mohli mít na zádech několikakilogramové bomby.
 

Svět rovněž zarazilo, že na facebooku vznikly stránky s informacemi o útoku, ještě než k němu došlo. Blog fromthetrenchersworldreport.com potom dokonce tvrdí, že byl výbuch jedno velké divadlo a že zranění lidé jsou herci.

 

 

Dokladuje to podivnou sérií fotografií oběti útoku Jeffa Baumana, kterému měl výbuch utrhnout obě nohy. Podle serveru je na ní ve skutečnosti válečný veterán Nick Vogt.

 

Podivnosti kolem výbuchu v Bostonu

1
/
8
Zdroj: oficiální zdroj
Podivnosti kolem výbuchu v Bostonu ; Jeff leží na zemi, u něj muž s kapucou, mezi nimi žena tmavé pleti

 

Autoři článku argumentují, že když člověk přijde při explozi o obě nohy, velice rychle vykrvácí, byl by krví zmáčený a crčela by mu ze zranění z velkých tepen. S velkou pravděpodobností by také omdlel. Na fotografii Jeff Bauman ale nemá krev ani na rukou, není ani na zemi...
 

Na fotografiích je potom podle blogu zachycený proces, kterým údajně muž, ve skutečnosti válečný veterán z Afghánistánu Nick Vogt, přišel o nohy při bostonském maratónu. Prý mu je nasadil muž v kapuci, kterému dělá živý štít  žena tmavé pleti. Té nejdřív viditelně nic není, pak najednou leží zakrvácená na nosítkách.
 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

hel TN.cz