zkolaboval

NOVÁ FAKTA: Otec otrávené rodiny nebyl v nemocnici kvůli otravě! Nesmí opustit Egypt!

Otec rodiny, která se otrávila v Egyptě nebyl hospitalizován kvůli otravě. V nemocnici byl kvůli psychickému šoku. Nyní už je zpět v hotelu. Navíc nesmí opustit Egypt, dokud ho nevyslechne policie. Vyšetřování pokračuje.

Lékaři už propustili otce rodiny, která se otrávila v Egyptě, z nemocnice. Podle informací z místa neprodělal žádnou otravu. Lékaři mu vypumpovali žaludek preventivně.
 

Poté, co v hotelu našel svou dceru a partnerku bez známek života, prodělal psychický šok a zhroutil se. Co přesně zabilo Moniku a Klárku, není zatím jasné. Spekuluje se o tom, že snědli něco otráveného.

 

 

Úřady úmrtí stále vyšetřují. Podle reportéra TV Nova ale rodina areál hotelu od pátku, kdy do Egypta přijela, neopustila. V pondělí matku s dcerou údajně postihly zdravotní problémy. Otec je pak v úterý nad ránem našel mrtvé. Snažil se je sice zachránit, ale bylo pozdě. Zhroutil se a museli ho proto odvézt do nemocnice. Podle našich informací nesmí otec opustit Egypt, dokud ho nevyslechne policie.


Velká záhada


Vyšetřovatelé nyní pátrají potom, co stálo za smrtí dívky a její maminky. Nikdo jiný kromě nich totiž žádné zdravotní potíže neměl. Překvapující je i rychlost smrti. Většina jedů, které by se mohly vyskytovat ve zkaženém jídle, totiž nepůsobí tak rychle.


Do hotelu Titanic Palace, kde se neštěstí událo, dorazil podle ČTK český lékař Petr Kolouch.Ten podle licenčních podmínek nesmí v Egyptě ordinovat, poskytuje však konzultace. Také se zúčastnil několika preventivních prohlídek, které od úterka do dnešního odpoledne podstoupilo u přivolaného místního lékaře 25 klientů Blue Style. Vyšetření neodhalilo žádné neobvyklé potíže.
 


Situace v hotelu je prý klidná. Delegát kanceláře klienty seznámil se situací, obdobné informační schůzky ale Blue Style v dalších egyptských hotelích nechystá.
 

Český rozhlas uvedl, že těla mrtvých žen byla kvůli chystané pitvě převezena z kliniky Thebs Hospital do státní nemocnice v centru Hurgady.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Otrávila se zpěvačka Kendlová léky? Ne. Víme, co se stalo!

Co dělat, když v cizině přijdete o někoho blízkého?

vrl TN.cz