Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

WILLIAM A KATE na LÍBÁNKY NELETÍ! Princ musí DO PRÁCE!

Britský princ William a jeho manželka Catherine v sobotu vrtulníkem odletěli na víkendové líbánky. Pak se musí William vrátit k posádce. Na delší svatební cestu odletí až během příštího týdne. Místo je stále tajné.

Britský princ William a jeho manželka Catherine stráví víkend v soukromí v Británii. Informace britských médií o tom, že v sobotu odpoledne vrtulníkem odletěli na líbánky, popřela kancelář královské rodiny, informuje agentura AFP.

 

PODÍVEJTE SE NA REPORTÁŽ:

 

 

William musí na začátku příštího týdne nastoupit zpět do služby. Čeká ho několik směn na místě pilota vojenské helikoptéry.

 

Na svatební cestu by podle kanceláře měl William s Kate odletět v průběhu příštího týdne.

 

William a Kate si před odletem na víkend potřásli rukama s s personálem. Na líbánky dostal William z posádky dvoutýdenní volno. Novomanželé vévoda a vévodkyně z Cambridge si na cestu oblékli vycházkové oblečení, k vrtulníku kráčeli ruku v ruce.

 

Místa pobytu vevody a vévodkyně z Cambridge tají

 

Zpráva o tom, kam míří, se zatím do sdělovacích prostředků nedostala, pár si přeje uchovat si soukromí.


Spekuluje se o všemožných destinacích. Soukromí by jim podle mnohých poskytl královnin zámek Balmoral ve Skotsku.

 

Ve hře jsou údajně ostrovy Velkého bariérového útesu v Austrálii nebo řecký ostrov Korfu, informuje agentura Reuters.

 

Anketa

Kde stráví líbánky novomanželé Kate a William?


Hlasovalo 1270 lidí. (Muži: 1270 | Ženy: 0)

 

Mnoho detailů týkajících se svatby včetně šatů nevěsty bylo až do poslední chvíle tajné. Posledním z tajemství, na které ještě veřejnost čeká, je destinace líbánek. Vážnými favority jsou také Seychely, Keňa, Jordánsko, ostrov Mustique v Karibiku, Toskánsko nebo souostroví Scilly u britského pobřeží.

 

To, kam se William a Kate vydají, zajímá nejen média a společnost, ale i sázkové kanceláře. Největším favoritem je Mustique následovaný Jordánskem, Seychelskými ostrovy a Austrálií.

 

 

 

PODÍVEJTE SE:

To byla krása! Video z královské svatby! Komplet

 

Rodiče prince Williama, Diana a Charles, strávili svou svatební cestu na královské jachtě Britannia ve Středozemním moři.

 

Britský princ William a Kate Middletonová byli v pátek odpoledne oddáni v gotické katedrále svatého Petra Westminsterského opatství. V tento den se dostali titul vévoda a vévodkyně z Cambridge, hrabě a hraběnka ze Strathearnu a baron a baronka z Carrickfergusu.

 

 

tn.cz / Mediafax / ČTK