Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

nová naděje?

Únos Maddie: Z hotelu ji odnesl tento muž, tvrdí noví svědci

Případ malé Britky Maddie, která zmizela před šesti lety z portugalského rekreačního střediska, opět naplno zajímá britskou policii. Podle nových svědků by za únosem mohl stát tento muž!

Malá Maddie se ztratila 3. května 2007 z portugalského letoviska Praia da Luz poblíž Algarve, pár dní před oslavou svých 4. narozenin.

Rodiče byli během zmizení jejich malé dcerky na večeři v restauraci, zatímco Maddie měla spát se svými sourozenci v pokoji. Kolem desáté hodiny si všimli, že dcerka ve své posteli není! Od té doby se rozpoutalo pátrání, které až doposud bylo ale neúspěšné.

V současné době se objevili k nevyřešenému případu nové důkazy. Podle manželů Smithových, dvou turistů z Irska, kteří v té době byli v Portugalsku na dovolené, by za únosem Maddie měl být něměcky nebo holandsky mluvící muž, ve věku 20 - 40 let, s krátkými vlasy a malým úsměvem.


Podle deníku The Sun tito irští turisté viděli v blízkosti letoviska, odkud byla holčička unesena, muže se spícím dítětem v náruči, které odpovídalo přesně popisu Maddie.


Scotland Yard vydal dvě verze podobizen, vytvořených z popisů irských manželů. Ty budou postupně uveřejňovat britská, německá a nizozemská média.

 

ČTĚTE TAKÉ:


V jaké zemi hrozí Čechům nejčastěji smrt?

Kolik se ročně v ČR pohřešuje dětí? Podívejte se na šokující čísla!

Ztracené děti: 11 nejznámějších případů světa
Jak zajistit dětem bezpečí na cestě do školy a zpět?
Braňte se přepadení! MANUÁL ÚČINNÉ PREVENCE

mis TN.cz