děsivé video

VIDEO: Šokující zábava! Mladíci mlátí nic netušící lidi na ulici!

Na internetu se objevila děsivá videa, na kterých je cílem pokud možno jedinou ranou srazit k zemi kolemjdoucí. Otřesná zábava se začíná mezi mladými lidmi šířit jako lavina.

Ve velkých amerických městech se v poslední době objevila nová "hra", která už stála několik lidí život. Jmenuje se Knockout a jejím účelem je jedním úderem sestřelit náhodně vybraného kolemjdoucího.
 

Tyto nechutné útoky si pak mladí lidé nahrávají a chlubí se jimi na internetu. Podle portálu topky.sk takhle kupříkladu banda výrostků napadla ženu (23) ve Washingtonu a v Jersey teprve třináctiletí kluci zabili muže (46). V New Haven vyšetřují jen za poslední měsíc 6 takových útoků. "To, že tomu říkají hra, je odporné. Je to ubohé násilí," uvedl tamní policejní mluvčí David Hartman.
 

Z brutálních videí, pod kterými jejich autoři žádají ostatní uživatele internetu, aby je lajkovali a sdíleli, se potom stávají virály. A ty inspirují další pitomce k dalším útokům. "Hra" se tak šíří jako lavina.

 

 

"Tito zvrácení gangsteři loví nevinné kolemjdoucí a je jim jedno, jestli je to muž nebo žena, mladý nebo starý," doplnil Hartman.
 

hel TN.cz