ODPORNÉ! Rodiče umučili dceru, matka jí vyrvala vnitřnosti z těla!

Ruský soud v úterý obvinil muže a ženu z vraždy jejich dcery během exorcistického rituálu o loňských vánočních svátcích. Informuje o tom agentura AFP.

Devětačtyřicetiletý taxikář Sergej Košimbetov a jeho o rok starší družka, učitelka Elena Antonovová, mučili svoji šestadvacetiletou dceru Alexander několik hodin, než ji 7. ledna, kdy pravoslavná církev slaví vánoce, zabili.


Pod záminkou, že chtějí dívku zbavit démonů, ji nejprve zbili a poté jí do tváře vylili pět litrů svěcené vody. "Poté Antonovová holýma rukama vyrvala své dceři z těla kus střev," sdělili vyšetřovatelé z Voroněže, kde k hrůznému činu došlo.

 

ČTĚTE TAKÉ:

PŘÍŠERNÁ SMRT! Otec UMUČIL DCERU při VYMÍTÁNÍ ĎÁBLA!


Rodiče dívky odmítají, že by svou dceru zavraždili. "Rozhodně jsem ji nezabila," prohlásila Antonovová. "To, co jsem udělala, jsem udělala pouze jejímu tělu," dodala vyšinutá matka. "Jak mě mohou chtít poslat do blázince? Cítím se dobře," reagovala žena na návrh žalobců.


Psychiatři oba obviněné označili za duševně nemocné, přesto předstoupili před soud. Je pravděpodobné, že soudce je pošle do psychiatrické léčebny.

 

NAPSALI JSME:

Vymítač ďábla zabil 110 dětí


"Otec a matka věří, že své dceři pomohli, aby přestala milovat svého manžela, který byl podle nich ďábel," sdělil vyšetřovatel Murat Surojev. Když Alexander přestala dýchat, rodiče ji zabalili do deky. Příbuzným sdělili, že bude za tři dny vzkříšená.


Následující den jejich mladší dcera zavolala ambulanci. Zdravotníci uvedli, že byli po příjezdu v šoku. "Žena ležela v pozici, ve které připomínala krucifix," vypověděla zdravotnice Irina Semirodová. Alexander už však byla mrtvá.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Věřím v posmrtný život, můj mrtvý kluk se mnou mluvil
VAŠE PŘÍBĚHY: Setkala jsem se s duchem
VÁŠ PŘÍBĚH: V našem domě bydlí duch. Nechce mě tam!

tn.cz / Mediafax