video to je charita!

TO JE OBĚŤ! Pro charitu strkali ženám OBLIČEJE MEZI ŇADRA

Tomu se říká charita! Mladíci ze skupiny "Simple pickup" se rozhodli podpořit charitu tím, že budou strkat hlavu do dívčích dekoltů. Každá dívka tím podpoří charitu dvaceti dolary.

Video má na internetu více než milion a půl shlédnutí a vyvolalo vášnivé diskuse. Někteří jejich postoj schvalují, jiní jsou naprosto zhnusení ponižováním žen. Proti tomuto videu se hned postavilo hnutí pro ženská práva a považují tento způsob "charitativní sbírky" za zneuctění ženskosti. Dobrovolníci totiž vybírali peníze na boj proti rakovině prsu.
 

"Je to nechutné a nechápu, jak si to ženy nechaly líbit. Co na to asi říkali jejich partneři, když to viděli? Jsou to coury," zní jeden komentář pod přezdívkou Ellen75.
 


"Naprosto normalizují sexuální degradaci žen, je to odporné," tvrdí uživatel Jamm93.
 

"Ženy, které souhlasily s touto ponižující podporou v boji proti rakovině, by se měly stydět a uvědomit si hodnotu ženství," píše se v dalším komentáři.

 


Mladíci jsou kritizování hlavně proto, že jsou na svém Youtube profilu známí tím, že nahrávají videa s tématikou "jak jednoduše sbalit holku". Odpůrci tohoto videa tvrdí, že jim nejde o charitu, ale o zábavu a zviditelnění se.
 

Mladí dobrovolníci nakonec za jeden den vybrali 2080 dolarů, což je necelých 40 tisíc korun. V komentářích pod videem, se ale objevil i jeden zajímavý komentář. "Co budou kluci dělat, až budou pořádat charitativní sbírku na boj proti rakoviny varlat?"

 

ČTĚTE TAKÉ:
O čem kluci sní? 10 nejoblíbenějších erotických představ

Tvar ňader: Co o vaší povaze a náruživosti prozradí?
 

TN.cz