Perverzní matka

Otřesné! Tato dívka (20) souloží se psy a láká ji incest

Brittany
Zdroj: YouTube.com
Tato dívka se přiznala k sexu se psy

Matka jedenáctiměsíčního syna přiznala svému příteli, že má od třinácti let sex s rodinnými psy. Také mu řekla, že by se ráda dopustila incestu. Šokovaný mladík na ni zavolal policii.

Dvacetiletá Brittany Angelique Sonnierová z Arizony byla vzápětí obviněna z "vaginálního a orálního sexu se dvěma psy“ a z týrání zvířat. Perverzní matku ani ne ročního syna policii udal její přítel.
 

Se Sonnierovou žil šest měsíců a považoval ji podle listu Daily Mail za "milou, sladkou dívku“. Potom to ale začalo skřípat v jejich sexuálním životě a tehdy příteli řekla, že si "musejí promluvit“.
 

"Sedli si a on čekal, že po něm bude chtít švédskou trojku nebo něco takového. Místo toho mu ale začala ukazovat v mobilu fotky lidí souložících se zvířaty,“ uvedl policejní vyšetřovatel. "A řekla mu, že má ráda sex se psy a že s jejich dvěma rodinnými souloží od svých třinácti let. Potom ještě dodala, že by ji velice lákal incest.“

 

 

Mladík se málem pozvracel. Když se trochu vzpamatoval, konzultoval udání zvrhlé dívky na policii s jejím otcem. Ten ho šokoval prohlášením, že o sexu dcery se psy ví a že proto už několik měsíců bojuje o svěření jejího syna do své péče. Rozsudek nad Sonnierovou by měl být vynesen v nejbližších dnech.
 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

hel TN.cz