Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 28. 3. 2014
dobře mu tak!

Pirát silnic ukázal řidičce prostředník, vzápětí skončil v pangejtu! VIDEO

Zdroj: YouTube.com

Tomu se říká doplatit na vlastní blbost. Frajer za volantem se lepil řidičce na zadek, choval se jako pirát silnic a když ženu předjížděl, vítězně na ni tasil prostředníček. A hned nato naboural.

Tracy Sloanová z floridské Tampy měla plné zuby agresivního řidiče v pickupu, který se jí lepil na auto, tak ho začala natáčet na mobil.
 

"Tenhle patetický pokus o lidskou bytost mě pronásledoval několik minut," napsala k tomu na YouTube. "Chvíli jsem nad tím kroutila hlavou, pak jsem ho začala natáčet. Nemohla jsem ho pustit před sebe, protože pravý pruh byl plný náklaďáků. A ani náhodou jsem nemínila zrychlit, protože silnice po dešti klouzaly."
 

O minutu později Tracy frajer předjel a ještě na ni důležitě vztyčil prostředník. Raději se měl starat o řízení. Vzápětí totiž ztratil vládu nad svým fordem, vyletěl ze silnice a naboural do pouliční lampy. A Tracy se rozesmála.

 

 

"Dobře ti tak!" křičela za ním. "Celé to mám na videu, kámo!" Jeffrey White (33) z místa ujel, ale Tracy předala video policii, ta ho na jeho základě dopadla a obvinila z opuštění místa nehody, nebezpečné jízdy a nezapnutí pásu. Z videa je hit internetu, za tři dny ho viděly už tři miliony lidí.

 

hel TN.cz
Reklama