PODÍVEJTE SE! Šílený hazardér jel s džípem přes koleje, auto mu sešrotoval vlak

Nepochopitelnou nehodu způsobil v Moskvě řidič terénního nissanu, který chtěl s džípem přejet přes koleje, vybral si ovšem místo mimo přejezd. Projet přes koleje se mu nepodařilo, a vůz mu vzápětí zdemoloval projíždějící vlak. Hororovou situaci zachytila kamera.

Kuriózní nehoda se odehrála v pondělí 9. dubna odpoledne v Moskvě, na železniční trati mezi stanicemi Bakovka a Odincovo. Řidič terénního nissanu se tam z nepochopitelných důvodů rozhodl přejet přes koleje v místě, kde je pouze přechod pro chodce.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Auto vjelo pod vlak. Pět mladých lidí nemělo šanci

 

Podařilo se mu však překodrcat předními koly jen jednu kolej, dál se nedostal a s autem na železniční trati uvízl. Informuje o tom zpravodajský server lifenews.ru a tvnoviny.sk.


Řidič se sice snažil svůj vůz z kolejí okamžitě odtlačit zpátky, na pomoc mu přispěchali i okolojdoucí lidé, veškeré jejich pokusy však byly marné. Auto se na kolejích zaklínilo a nešlo vyprostit. Po chvíli navíc museli všichni od auta utéct, protože po koleji přijížděl vlak. Ten už nestihl zabrzdit a auto na kolejích totálně sešrotoval. Při nehodě naštěstí nedošlo k žádnému zranění.
 

maš TN.cz