absurdní penalizace

Policie udělila pokutu 50 tisíc za močení na veřejnosti. Tříletému chlapci!

Absurdní pokuta
Zdroj: YouTube.com
Chlapec (3) dostal pokutu za močení na veřejnosti

Močení na veřejnosti se může v USA pěkně prodražit. I tříletému chlapci. Dillan si hrál před svým domovem, a když se mu začalo chtít čurat, rozhodl se problém vyřešit co nejrychleji. Bohužel ho při tom viděl policista.

"Stáhnul si kalhoty a vyčural se. Děti jdou, kam chtějí," řekla jeho matka televizi News9. Ale projíždějící policista pro to neměl pochopení. "Zastavil a chtěl po mě doklad totožnosti. Řekl mi, že mi dá pokutu za veřejné močení."

 

"Vážně? Jsou mu tři roky," pokoušela se policistovi vysvětlit její kamarádka. "Řekl nám, že to nevadí, že se prostě jedná o veřejné močení."

 

Kamarádka ho upozornila, že k tomu navíc došlo na jejich pozemku. "Ale všichni na něj vidí," odbyl ji důsledný policista a napařil matce neuvěřitelnou pokutu – 2500 dolarů, tedy 50 tisíc korun! "Za tuhle částku bychom mohli všichni močit na dvoře," smála se kamarádka.

 

 

Matka se nevzdává a nesmyslnou pokutu chce hnát až před soud. Tvrdí, že tento policista navíc před jejich domem v americkém Piedmontu projíždí denně a kontroluje je.
 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

tn.cz / anš