Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 11.3. 2013 06:49
Policejní brutalita

Policisté prý brutálně zbili tohoto muže (24). Vladimír skončil v nemocnici

Zdroj: tvnoviny.sk

Policisté Vladimíra (24) prý zbili tak, že skončil v nemocnici. Mladík tvrdí, že ho policisté nejdřív zkopali na chodníku. V bití pak měli pokračovat i na policejní stanici. Spolu s ním měli napadnout i jeho kamaráda Patrika. Policisté mají ale na vše poněkud jinou verzi.

Celé to začalo na chodníku v centru slovenského Prešova. Po potyčce s vyhazovačem rozbil jeden z mladíků výlohu. K tomu se přiznal dvacetiletý Patrik. Vyhazovač ale prstem po příjezdu policistů ukázal na Vladimíra. "Pak mu vrazili jednu do obličeje. Vlado spadl a už ho bili," popisuje incident Patrik.

 

Policisté pak měli Vladimíra zkopat na chodníku. V brutalitě pak prý strážci zákona pokračovali i na obvodním oddělení. Policie ale tvrdí něco jiného.

 

"Na policejním oddělení k použití donucovacích prostředků již nedošlo," řekl serveru tvnoviny.sk prešovský policejní mluvčí Daniel Džobanik. A nikdo z nich si prý ošetření ani nevyžádal.

 

 

Policisté nakonec mladíky obvinili z přestupku. Vladimírův otec ale o synově verzi, že ho policisté bezdůvodně brutálně zbili, nepochybuje.

kos TN.cz
Reklama