Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 21.8. 2013 14:45
popřela nemoc

Polka Ania tvrdí: AIDS nemám, někdo mi hacknul účet na Facebooku!

Ania Lisewska v Praze
Zdroj: isifa.com
Ania popřela, že by měla nemoc AIDS - ilustrační foto

Snad ve všech médiích se během dopoledne objevila zpráva, že polská sexuální mašina Ania Lisewská má AIDS. "Ano, je to pravda, jsem infikovaná nemocí AIDS," objevilo se na profilu sexuchtivé Polky. Jenže ta zpráva byla výtvorem hackera, který se Lisewské naboural do profilu. Nemoc popřela i samotná Ania.

"Nemám AIDS, někdo se mi naboural do mého facebookového profilu," uvedla Ania pro portál se.pl. Status, který vyděsil stovky a možná i tisíce lidí po celém světě, se na profilu polské sexuální mašiny objevil dnes ráno krátce před půl osmou. Okamžitě na něj reagovaly desítky lidí. Většinou dost pobouřeně.
 

Ania Lisewská a hacknutý Facebook
Zdroj: facebook.com

 

Ania Lisewská je mladá Polka, která se rozhodla mít sex se sto tisíci muži. Za tímto účelem už dokonce přijela i na návštěvu do Prahy. Ta však skončila fiaskem - na dlouho avizovanou akci si nakonec přišel užít jeden jediný odvážlivec.
 


Ania tak musí nyní bojovat proti tomu, aby její pokus o sexuální rekord neskončil neúspěchem. Zavádějící informace o nemoci AIDS se totiž zcela jistě dostane ke stovkám zájemců o sex s Aniou a pravděpodobně je to může odradit. Podaří se Anie uskutečnit svůj rekord i přes tuto - pro ni velkou - překážku? To ukáže až čas...

tn.cz / hru
Reklama