Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 27.9. 2012 18:30
nehoda dcery exmajitele sparty

Vzkaz Rezešovým: Na pohřeb nechoďte a ty, Evo, shnij v hrobě

Příbuzní obětí nehody, kterou způsobila slovenská milionářka Eva Rezešová (35) a zabila tak čtyři lidi, promluvili. Přejí jí co nejdelší pobyt za mřížemi a její rodině vzkazují, ať se nikdo z nich neukazuje na zítřejším pohřbu.

Zeť manželů Medveczkých, kteří spolu s dalšími dvěma příbuznými uhořeli v autě 60 kilometrů od Budapešti, promluvil do médií, protože chtěl varovat rodinu Varholíkové-Rezešové, aby je ani nenapadlo objevit se na pohřbu.
 

"Přejeme jí, aby v base trčela co nejdéle. Vždyť nám sebrala naše nejmilovanější, "řekl serveru pluska.sk. a do očí se mu tlačily slzy. V jejich domě jméno dcery bývalého majitele Sparty Alexandra Rezeše nesmí vůbec zaznít. "Nepřejeme jí nic dobrého, ale to zlé, co jí přeji, raději nevyslovím," dodal.
 

Obyvatelé maďarské vesnice Karácsond, kde oběti nehody bydlely, už žijí zítřejším pohřbem. Ve vesnici visí smuteční prapory, které dusnou atmosféru ještě více prohlubují. A příbuzné Rezešové na pohřbu rozhodně nikdo nechce.

 

 

Evě Varholíkové-Rezešové přitížilo svědectví kamioňáka, podle kterého auto se svými oběťmi honila a vyblikávala. Pokud by Rezešová fiata skutečně naháněla, bylo by její obvinění překvalifikováno na úmyslné zabití a hrozilo by jí až doživotí. Původně jí hrozilo pět až deset let za zabití z nedbalosti. Známá milionářka je momentálně ve vazbě, tu soud nedávno prodloužil až do 23. prosince.
 

hel TN.cz